Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika

U našoj školi je u ponedjeljak, 27.3.2017. godine održano županijsko natjecanje iz njemačkog jezika. Sudjelovali su učenici Srednje strukovne škole iz Orašja i učenici Srednje škole Pere Zečevića Odžak. Učenici su se natjecali na razinama A2, B2 i C1. Natjecanje je provelo povjerenstvo kojeg su činili: ispred Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa g-din Pavo Oršolić, ispred Srednje strukovne škole profesorice Ivana Oršolić i Džehva Ahmetović, a ispred naše škole profesorice Afrodita Jeličić i Dženana Al- Saleh.

 Iako su svi učenici pokazali zavidnu razinu znanja, povjerenstvo je moralo proglasiti najbolje. Po razinama to su: 

razina A2

  1. Anto Samardžić – Srednja škola Pere Zečevića Odžak
  2. Ajla Ahmetović - Srednja škola Pere Zečevića Odžak 
  3. Ibrahim Avdić- Srednja strukovna škola Orašje

razina B2 

  1. Mato Špionjak - Srednja strukovna škola Orašje 
  2. Filip Vidović - Srednja škola Pere Zečevića Odžak
  3. Adem Bajrić - Srednja škola Pere Zečevića Odžak

razina C1

  1. Elnar Dubrić - Srednja škola Pere Zečevića Odžak
  2.  Ida Mehmedbegović - Srednja škola Pere Zečevića Odžak
  3. Marcela Petrić - Srednja škola Pere Zečevića Odžak

Dženana Al – Saleh,prof.

 

Afrodita Jeličić,prof.