Obilježavanje Dana žena

Vijeće učenika naše škole u ovoj školskoj godini obilježilo je niz praznika pa je tako došao red i na Dan žena. U povodu obilježavanja Dana žena članovi Vijeća učenika u suradnji s koordinatoricama Vijeća, pedagoginjom Svjetlanom Kesedžić i profesoricama Katarinom Lubina i Merisom Bjelić, organizirali su radionicu na kojoj su izradili dekorativne svijećnjake i čestitke.

 

Na sam dan, 8.3.2016. god., članovi Vijeća su u holu škole napravili izložbeno-prodajni štand na kojem su prezentirali i prodavali sve svoje radove. Svojim radovima su privukli veliku pozornost učenika, profesora i ostalih djelatnika naše škole. Vlasnica cvjećarne „Mimoza“, Zorica Ravnjak, je također sudjelovala u ovoj aktivnosti darovanjem karanfila, ukrasnih trakica i drugih dekorativnih predmeta koje su učenici koristili na radionici. Ovom prigodom se zahvaljujemo gospođi Ravnjak za pruženu podršku. Novac koji je prikupljen od ove radionice biti će dio fonda Vijeća učenika, isti će biti upotrijebljen za unaprjeđenje rada Vijeća učenika u našoj školi.