Županijsko natjecanje iz pružanja prve pomoći

Županijsko natjecanje iz pružanja prve pomoći održano je u četvrtak 23.5.2019. godine u Osnovnoj školi Braće Radića u Domaljevcu,  u organizaciji Crvenog Križa Županije Posavske, uz punu potporu Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske.

Natjecanje učenika obavljalo se na trima poligonima s ukupno devet ozlijeđenih osoba, na kojim su šminkeri realistično prikazali različite ozljede, primjerice, prijelome kostiju, krvarenja, opekline i stanje šoka. CK PŽ-a za ovo natjecanje angažirao je 14 sudaca koji su pratili ispravnost i ocjenjivali natjecatelje.

Pobjedu je ove godine odnijela Srednja strukovna škola Orašje (Tim mladih Tutti Fratelli), dok su učenici naše škole osvojili drugo mjesto.

 

Ekipa naše škole sudjelovala je u sljedećem sastavu:

Ema Dubrić, 2. a,

Amar Rizvanović, 2. a,

Amra Maglajčetović, 2. a,

Dženita Puzić, 2. a,

Ena Karić, 2. a,

Arnela Maglajčetović, 1. a,

Manuela Andrijanić, 3. a,

Emina Salkanović, 3. a.

Učenicima i njihovom mentoru, profesoru Adnanu Ahmetoviću, čestitamo na postignutim rezultatima.