DAN OTVORENIH VRATA

U četvrtak 12. svibnja 2016. godine održan je Dan otvorenih vrata u našoj školi. U maloj sportskoj dvorani predstavljena su zanimanja i vrste škola koje učenici imaju priliku upisati, a to su ove godine:
ČETVEROGODIŠNJA ZANIMANJA:
gimnazija, ekonomski tehničar, medicinski tehničar, tehničar za računalstvo
TROGODIŠNJA ZANIMANJA:
cvjećar, automehaničar i bravar

Za svako zanimanje održana je prezentacija pri kojoj su učenici završnih razreda osnovne škole mogli dobiti sve potrebne informacije o željenoj srednjoj školi, odnosno upoznati se s planom i programom, načinom bodovanja, mogućnostima, iskustvima i slično.

Od 10 do 14 sati dijeljeni su letci i prikazivane prezentacije, a budućim učenicima naše škole, koji su jako zainteresirani za daljnje školovanje, jurnuli da se informiraju, na raspolaganju bili su zaduženi učenici i profesori koji su im pokušali pomoći u svemu što ih je zanimalo.