Vjeronaučna Olimpijada u našoj školi

U petak, 24. siječnja 2020. u našoj školi održano je školsko natjecanje iz katoličkog vjeronauka pod nazivom Vjeronaučna Olimpijada 2020. To natjecanje organizira se treću godinu u svim srednjim i osnovnim školama na području Bosne i Hercegovine gdje se odvija nastava katoličkog vjeronauka. Organizator je Katehetski ured Vrhbosanske nadbiskupije, odnosno Državno povjerenstvo za Vjeronaučnu Olimpijadu 2020. Tema ovogodišnjeg natjecanja je „Svjedoci radosne vijesti u hrvatskom narodu“.
U našoj se školi za natjecanje prijavilo 17 učenika, a četiri prva učenika s najboljim rezultatima stekli su pravo natjecanja i predstavljanja naše škole na županijskom natjecanju koje će se održati 20. ožujka ove godine. Prema osvojenim bodovima,  kako je objavilo za ovu priliku formirano povjerenstvo u sastavu: Antun Ivešić, prof. RKT, Alma Bahić, prof. i Adnan Ahmetović, prof., Srednju školu Pere Zečevića Odžak na županijskom natjecanju predstavljat će:

 

1. Ana-Marija Pušeljić  2.a

2. Juro Ćulap  4.a

3. Matea Jelušić  1.a

4. Rahela Jazvić 2.a