Čestitka za dan učitelja

Poštovane učiteljice i učitelji, nastavnice i nastavnici, profesorice i profesori,

Uz zahvalnost što svoje vrijeme, strpljenje i znanje ulažete u djecu, čestitam vam Svjetski dan učitelja uz vjeru da zajedničkim radom i suradnjom možemo djeci osigurati ne samo kvalitetno školovanje već i sigurne temelje za budućnost.

Vaš poziv je jedan od najodgovornijih, jer direktno utječete na izgradnju moralnih vrijednosti i kompetencija od kojih zavisi budućnost naše djece. U svom radu držite se vrijednosti koje ste ponijeli od prošlih generacija.

Vi, dragi učitelji, branite našu zemlju od neznanja i zato vam od srca hvala.

Zahvaljujem vam se na svim postignutim rezultatima u dosadašnjem radu sa djecom, uz želju da i dalje stručno i sa ljubavlju obavljate svoj posao učitelja. Neka naša škola i dalje bude ponos naše općine, a naša djeca neka, zahvaljujući vama, postanu stručnjaci i cijenjeni ljudi.

v.d. ravnatelja
Ivanka Pudić