Dan škole

Ove godine Dan škole je obilježen 3. i 4. svibnja. Kao i svake godine obilježavanje je podijeljeno na dva dana. 

3. svibnja u 19 sati održana je priredba za učenike, roditelje i djelatnike naše škole u Centru za kulturu u Odžaku.

Učenici su izveli zanimljiv program koji je upriličen brojnim glazbenim, recitatorskim i dramskim dijelovima. A kao i svake godine održan je tradicionalni Kviz znanja, u kojem su sudjelovala četiri natjecatelja koja su prošla kroz tri prethodna kruga i bili najbolji od najboljih.

Upriličena je i modna revija učenika prvog razreda dizajnera, koja je bila orijentirana na „rock and roll“ modu.

U organizaciji zabavnog dijela sudjelovali profesori Josip Vincetić i Žana Kovačević, a u organizaciji Kviza znanja profesorice Katarina Čamber i Nadija Porobić Šaćirović.

Obilježavanje dana škole je nastavljeno 4. svibnja županijskim natjecanjima ženske odbojke i košarke za muške, te polaganjem vijenaca na grob gospodina Pere Zečevića po kojemu naša škola nosi ime, kao i svake godine. 

Nakon svih natjecanja održana je tradicionalna zakuska za sve djelatnike škole i goste koji su upriličili ovaj dan.